Kosmetyki profesjonalne Purlés powstają w nowoczesnym francuskim laboratorium, a ich receptury tworzone są na podstawie wieloletniego doświadczenia naukowców, skrupulatnej kontroli jakości oraz niezależnych testów dermatologicznych.

Purlés to wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne, które bazują na połączeniu składników pozyskiwanych z naturalnego bogactwa i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Szeroka gama produktów, pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię na twarz i ciało, czyniąc z niego  nie tylko unikalne przeżycie pielęgnacyjne ale także duchowe.
// purles.pl

Purlés Clinical Repair Care Therapy

Purlés Clinical Repair Care Therapy to specjalistyczny zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej, jak również wymagającej rekonwalescencji po zabiegach medestetycznych. Kuracja bazująca na wysokich stężeniach substancji czynnych oraz medycznych formułach, zapewnia kurację anti-aging.

Zabieg poprawia kondycję skóry, regeneruje ją oraz łagodzi zaczerwienienia i obrzęki. Zapewnia długotrwałe efekty odmłodzenia skóry w sposób nieinwazyjny, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie dla zabiegów medestetycznych lub ich alternatywę. Stosowany w seriach zabiegowych prowadzi do redukcji i wygładzenia zmarszczek, optymalnego nawilżenia skóry. Purlés Clinical Repair Care Therapy pomaga zachować młody wygląd skóry na dłużej.

Purlés Clinical Repair Care do pielęgnacji domowej

Linia kosmetyków do pielęgnacji domowej zapewniająca intensywną kurację anti-aging. Purlés Clinical Repair Care można stosować samodzielnie lub komplementarnie do zabiegów medycznych. W skład linii wchodzą preparaty podtrzymujące efekty zabiegów anti-aging oraz stymulujące procesy samonaprawcze. Purlés Clinical Repair Care to połączenie innowacyjności, skuteczności i bezpieczeństwa z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania. Receptury preparatów z tej serii obfitują w składniki o klinicznej skuteczności.

Purlés Clinical Repair Care
Purlés Clinical Repair Care

Purlés Clinical Repair Care może zarówno stanowić uzupełnienie medestetycznych zabiegów inwazyjnych, jak również idealnie sprawdza się jako pielęgnacja alternatywna. Produkty bazujące m.in. na Matrixyl synthe 6, Colageneer® i aminokwasach, zapobiegają procesom spadku napięcia i elastyczności, przywracają potencjał genetyczny młodej skóry oraz intensywnie stymulują procesy odnowy naskórka. Purlés Clinical Repair Care wyraźnie wpłyną na poprawę kondycji skóry, spłycą zmarszczki, stymulują mechanizmy regeneracyjne, prowadząc do odmłodzenia i poprawy jej wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*