Naturalny peeling bazujący na polskich składnikach roślinnych

Naturalne składniki roślinne polskiego pochodzenia

Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg głębokiego złuszczania oparty na naturalnych składnikach roślinnych pochodzenia polskiego: kwiat nagietka lekarskiego, liść babki lancetowatej, kwiat rumianku pospolitego, liść szałwii lekarskiej, nasiona kozieradki pospolitej, perz właściwy.

Bezpieczne a zarazem głębokie złuszczanie porównywalne z kwasami o wysokim stężeniu

Polski Peeling Ziołowy pomimo silnych właściwości złuszczających jest zarazem bezpiecznym zabiegiem, bowiem nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka, dlatego nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Z uwagi silne działanie złuszczające porównywalne z kwasami o wysokim stężeniu, powinien być wykonywany przez wykwalifikowaną osobę (kosmetyczkę, kosmetologa lub dermatologa), która odbyła dodatkowe szkolenie firmowe w Instytucie Jadwiga.

Preparaty wchodzące w skład zabiegu Polski Peeling Ziołowy Jadwiga poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym pod nadzorem prof. Jerzego Bowszyca z Kliniki Katedry Dermatologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Były też testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych.

Zabieg wieloetapowy

Cena zabiegu obejmuje trzy wizyty i lotion zabezpieczający do domu

Cena zabiegu Polskiego Peelingu Ziołowego Jadwiga wynika przede wszystkim z tego, że jest to zabieg wieloetapowy – musisz odwiedzić gabinet co najmniej trzy razy. Pierwsze wizyta to manualne oczyszczanie twarzy oraz test przed zabiegiem (na udzie lub przedramieniu), konieczny dla oceny reakcji Twojej skóry na składniki peelingu. Jeżeli test wypadnie pomyślnie i na skórze nie pojawi się obrzęk, grudki, pęcherzyki lub krostki spotykamy się drugi raz. Podczas drugiej wizyty wykonam właściwy zabieg złuszczający. Po ok. 6 – 7 dniach konieczna jest trzecia wizyta podczas której przeprowadzę zabieg rewitalizująco-dołuszczający, który zamyka proces złuszczania się naskórka. Do zabiegu Polskiego Peelingu Ziołowego Jadwiga wykorzystywanych jest szereg preparatów kosmetycznych:

 • Kompozycja ziołowa Jadwiga
 • Lotion ziołowy koncentrat Jadwiga
 • Lotion ziołowy zabezpieczający Jadwiga
 • Polska maseczka otrąbkowa rewitalizująca Jadwiga
 • Polski tonik ziołowy Jadwiga
 • Polska maseczka bionawilżająca nagietkowa Jadwiga
 • Olejek jojoba Jadwiga Saipan
 • Polski preparat kolagenowy Jadwiga
 • Polskie serum kolagenowe Jadwiga
 • Polskie mleczko kosmetyczne Jadwiga
 • Polski krem bionawilżający z kolagenem i wit. A+E

Dodatkowo po zabiegu złuszczającym otrzymasz do domu Lotion ziołowy zabezpieczający Jadwiga, który będziesz musiała stosować zgodnie z moimi zaleceniami.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Całe spektrum problemów skórnych twarzy i ciała

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga to zabieg o bardzo wszechstronnym zastosowaniu – może być wykonywany zarówno na skórę twarzy jak i ciała. Zabieg głębokiego złuszczania wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje efekty potrądzikowe i nadmierne rogowacenie naskórka, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, cellulit i rozstępy skórne, wygładza zmarszczki. Może być stosowany zarówno na skórę osób młodych, jak i w podeszłym wieku. Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory zamykają się. Wzmaga produkcję kolagenu i elastyny, prowadząc do odmłodzenia skóry. Poza głębokim złuszczaniem skóry twarzy i ciała Polski Peeling Ziołowy Jadwiga stosuje się również do złuszczania powierzchownego twarzy i poszczególnych części ciała oraz do specjalnego, bardzo delikatnego złuszczania całego ciała w celu przygotowania skóry przed ekspozycją na słońce.

W przypadkach trudnych zabieg powinien być poprzedzony wizytą u dermatologa w celu ustalenia diagnozy skóry i uzyskania zgody na zabieg głębokiego złuszczania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*