mgr Anna Powiecka
kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny

Od 2011 roku jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, na której uzyskałam tytuł zawodowy licencjata na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia specjalistyczna.

Od 2014 roku jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, na którym uzyskałam tytuł zawodowy magistra na kierunku Biotechnologia w specjalności Biotechnologia kosmetologiczna.

Od 2014 roku prowadzę własną praktykę kosmetologiczną, początkowo świadcząc usługi kosmetyczne jako Mobilny Salon Kosmetyczny DOLLISE, a od 2016 roku prowadzę stacjonarny gabinet kosmetyczny pod nazwą Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA, w którym świadczę usługi kosmetyczne z zakresu kosmetologii leczniczej, kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycyny estetycznej.

Przed rozpoczęciem własnej praktyki kosmetologicznej zdobywałam doświadczenie w gabinetach specjalizujących się w pielęgnacji twarzy i ciała. Systematycznie uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach, konferencjach oraz targach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej.

Od 2016 roku pod adresem kosme.pl prowadzę internetowy specjalistyczny sklep kosmetyczny, stworzony specjalnie dla klientów salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, w którym mogą nabyć profesjonalne kosmetyki, często o wyższym stężeniu składników aktywnych, przeznaczone do pielęgnacji domowej.

Na przełomie 2016 i 2017 roku poszerzyłam swoją działalność o sprzedaż hurtową kosmetyków profesjonalnych i akcesoriów kosmetycznych dla gabinetów i salonów kosmetycznych, którą prowadzę za pośrednictwem strony kosmepro.pl.

W swojej praktyce kosmetycznej kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów oraz na właściwe rozpoznanie potrzeb skóry i problemu skórnego. Nie wykonuję zabiegu jeżeli uznam, że istnieją przeciwwskazania zdrowotne do jego wykonania, a w razie potrzeby odsyłam moich klientów po poradę lekarską do lekarza odpowiedniej specjalności.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Bo tylko zdrowa skóra może być piękna.