PROMOCJE, RABATY NA ZABIEGI
Aktualne promocje na zabiegi kosmetyczne i inne oferty specjalne.

Zostając Klientem Gabinetu Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA możesz korzystać z promocji oraz innych ofert specjalnych, które znajdziesz na tej stronie.

PROMOCJA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

BON UPOMINKOWY, KARTA PODARUNKOWA, VOUCHER NA ZABIEGI KOSMETYCZNE


10 % TANIEJ

Kup do końca 2018 roku bon upominkowy na zabiegi kosmetyczne o minimalnej wartości 100 PLN, a otrzymasz go z 10% bonifikatą. 10% bonifikaty przysługuje przy zakupie dowolnego bonu na kwotę 100, 150, 200, 250, 300 i 500 PLN.
Kup online

BON UPOMINKOWY, VOUCHER ZABIEGOWY NA PREZENT.
ZABIEG KOSMETYCZNY TO DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT.

Jeżeli nie wiesz, co podarować na prezent, wybierz bon upominkowy do wykorzystania na zabiegi kosmetyczne z naszej oferty (*). Wystarczy, że wybierzesz kwotę, którą chcesz przeznaczyć i wręczyć na prezent, który można wykorzystać na dowolny zabieg kosmetyczny z naszej oferty!

Bon upominkowy (voucher czy karta podarunkowa) to doskonały pomysł na prezent na różne okazja zarówno dla niej i dla niego. W zasadzie nie ma okazji na którą by się nie sprawdził. Najczęściej bony wręczane są na urodziny, imieniny, na Mikołaja lub jako prezent świąteczny pod choinkę. Nasza promocja na zakup bonu trwa do końca 2018 roku, abyś już teraz mógł zaplanować i zakupić prezenty na przyszły rok.

* Oferta nie łączy się z innymi promocjami jak „Dni promocyjne – zabiegi medycyny estetycznej -50%”, „Karta stałego klienta”.

Regulamin korzystania z bonu upominkowego: http://kosmederma.pl/promocje-2/#bon

Kup online

POZOSTAŁE PROMOCJE

 
Promocja bezpłatnej analizy skóry obowiązuje w przypadku okazania ulotki, której wzór znajduje się po prawej stronie. Oferta promocyjna obowiązuje do odwołania.
Bezpłatna analiza skóry komputerowym analizerem Nati ver. 3.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby lub pracownika? Podaruj bon upominkowy na dowolną kwotę do wykorzystania na zabieg lub kosmetyki w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA w Opolu.

Na bonie upominkowym może zostać wpisana wybrana kwota lub nazwa zabiegu. Wpisanie kwoty umożliwi obdarowanej przez Ciebie osobie samodzielny wybór usługi lub produktu o określonej wartości. Wpisanie nazwy zabiegu spowoduje, że obdarowana osoba będzie mogła skorzystać z wybranego przez Ciebie zabiegu.


BON UPOMINKOWY

Karta stałego klienta jest wydawana każdemu klientowi podczas pierwszej wizyty w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej kosmeDERMA w Opolu. Po zebraniu ośmiu kwot z dokonanych zabiegów zostanie wyciągnięta średnia ze wszystkich zabiegów, która będzie stanowiła zniżkę na kolejny dziewiąty zabieg.

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Z Opolską Kartą Rodziny i Seniora otrzymujesz zniżkę 10% na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, przysługuje od ceny regularnej zabiegu.

Więcej informacji o Opolskiej Karty Rodziny i Seniora:
http://dlarodziny.opolskie.pl//page/114,opolska-karta-rodziny-i-seniora.html


OPOLSKA KARTA RODZINY I SENIORA