PROMOCJE, RABATY NA ZABIEGI
Aktualne promocje na zabiegi kosmetyczne i inne oferty specjalne.

Zostając Klientem Gabinetu Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA możesz korzystać z promocji oraz innych ofert specjalnych, które znajdziesz na tej stronie.

PROMOCJA MIESIĄCA


Peeling chemiczny Purles Vit C-Peel z kwasem ferulowym, kwasem mlekowym, floretyną i witaminą C 20% taniej


Promocja -20% na zabieg Purles VIT C-PEEL. Jest to peeling chemiczny kwasem ferulowym, kwasem mlekowym, floretyną oraz witaminą C przeznaczony jest dla cery suchej, wrażliwej, szarej, zmęczonej, ziemistej, pozbawionej blasku, z widocznymi przebarwieniami posłonecznymi, o nierównym kolorycie, a także noszącej cechy tzw. skóry palacza.

Twarz 170 zł 136 zł *
Twarz i szyja 190 zł 152 zł *
Twarz, szyja i dekolt 220 zł 176 zł *

* Oferta promocyjna ważna do 31 października 2017 roku.

Umów się na wizytę w gabinecie KOSMEDERMA już teraz:
732 730 399.

Na temat peelingu chemicznego Purles VIT C-PEEL, w szczególności dla kogo jest przeznaczony zabieg, o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu przeczytasz więcej tutaj:
http://kosmederma.pl/zabiegi-kosmetyczne-opole/peeling-chemiczny-purles-vit-c-peel-zabieg-rozswietlajacy

POZOSTAŁE PROMOCJE

 
Promocja bezpłatnej analizy skóry obowiązuje w przypadku okazania ulotki, której wzór znajduje się po prawej stronie. Oferta promocyjna obowiązuje do 30 grudnia 2017 r.
Analiza 8 parametrów: struktura skóry, poziom natłuszczenia, poziom złuszczania, wielkość gruczołów łojowych, szerokość zmarszczek, wielkość zmian naczyniowych, hiperpigmentacja (przebarwienia), nawilżenie.

Etapy badania: demakijaż, komputerowe badanie skóry, nałożenie kremu, omówienie wyników badania skóry wraz z zaleceniami w zakresie dalszej pielęgnacji.

Bezpłatna analiza skóry komputerowym analizerem Nati ver. 3.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby lub pracownika? Podaruj bon upominkowy na dowolną kwotę do wykorzystania na zabieg lub kosmetyki w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA w Opolu.

Na bonie upominkowym może zostać wpisana wybrana kwota lub nazwa zabiegu. Wpisanie kwoty umożliwi obdarowanej przez Ciebie osobie samodzielny wybór usługi lub produktu o określonej wartości. Wpisanie nazwy zabiegu spowoduje, że obdarowana osoba będzie mogła skorzystać z wybranego przez Ciebie zabiegu.

Bon podarunkowy na zabieg lub kosmetyki to oryginalny pomysł na prezent zarówno dla niej jak i dla niego praktycznie na każdą okazję, na przykład na:

 • Dzień Kobiet
 • Dzień Mamy
 • Dzień Taty
 • Święta Bożego Narodzenia
 • Walentynki
 • Urodziny
 • Imieniny
 • Rocznicę ślubu
 • Prezent dla przyszłej Mamy
 • Podziękowanie
Bon upominkowe można zakupić osobiście w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej kosmeDERMA w Opolu płacąc gotówką albo za wcześniejszą przedpłatą na rachunek bankowy zamawiając telefonicznie pod numerem: 732 730 399 lub przez e-mail kontakt@kosmederma.pl. Bon podarunkowy z ustaloną wcześniej treścią wysyłany jest na wskazany adres korespondencyjny.
 1. Bon upominkowy, dalej zwany bonem, jest przeznaczony do realizacji przez osobę wymienioną w bonie.
 2. Bon można wykorzystać na zabieg z oferty Gabinetu do określonej na bonie kwoty lub na określoną na bonie usługę.
 3. Termin ważności bonu umieszczony jest na bonie i zostaje uzgodniony podczas jego zakupu.
 4. Bon nie podlega zwrotowi, wymianie na gotówkę i nie wydawana jest z niego reszta.
 5. Bon upoważnia do skorzystania z usługi w Gabinecie zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.
 6. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 732 730 399, podczas rezerwacji terminu wizyty prosimy o poinformowanie, że formą płatności za zabieg będzie bon upominkowy, dodatkowo przed zrealizowaniem zabiegu prosimy o okazanie bonu.
 7. Bon może zostać zrealizowany podczas jednej lub kilku wizyt w Gabinecie.
 8. Kwotowy bon podarunkowy może być wykorzystany do zakupu kosmetyków w Gabinecie.
 9. Jeżeli bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u osoby obdarowanej, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej wartości.

BON UPOMINKOWY

Karta stałego klienta jest wydawana każdemu klientowi podczas pierwszej wizyty w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej kosmeDERMA w Opolu. Po zebraniu ośmiu kwot z dokonanych zabiegów zostanie wyciągnięta średnia ze wszystkich zabiegów, która będzie stanowiła zniżkę na kolejny dziewiąty zabieg.
1. Karta stałego klienta jest wydawana każdemu klientowi podczas pierwszej wizyty w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej kosmeDERMA w Opolu.
2. Na karcie stałego klienta zapisywane są wyłącznie odpłatne usługi.
3. W przypadku zakupu serii zabiegów kwota całościowa będzie wpisywana tylko raz.
4. W przypadku zagubienia karty, nowa karta będzie wydawana bez uzupełnienia o wcześniej wykonane zabiegi.
5. Zniżka na dziewiąty kolejny zabieg musi być wykorzystana w całości podczas jednej wizyty, jeżeli zabieg wybrany przez klienta będzie tańszy niż wysokość zniżki różnica nie będzie zwracana.

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Z Opolską Kartą Rodziny i Seniora otrzymujesz zniżkę 10% na zabiegi twarzy, szyi i dekoltu.

Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, przysługuje od ceny regularnej zabiegu.

Więcej informacji o Opolskiej Karty Rodziny i Seniora:
http://dlarodziny.opolskie.pl//page/114,opolska-karta-rodziny-i-seniora.html


OPOLSKA KARTA RODZINY I SENIORA