GABINET KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ KOSMEDERMA
Kosmetologia lecznicza, pielęgnacyjna i medycyna estetyczna

MISJA GABINETU

Misją gabinetu KOSMEDERMA jest doprowadzanie, poprzez zabiegi, doradztwo i promowanie profilaktyki, do trwałej poprawy zdrowia, kondycji i wyglądu skóry.

Bo tylko zdrowa skóra może być piękna.

Kosmetologia pielęgnacyjna i lecznicza, medycyna estetyczna


Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii leczniczej (np. peelingi chemiczne, zamykanie naczynek, zabiegi na trądzik i przebarwienia, elektrokoagulacja), kosmetologii pielęgnacyjnej (np. manualne oczyszczanie twarzy, zabiegi nawilżające, anti aging) oraz medycyny estetycznej (np. mezoterapia igłowa, zabiegi trychologiczne, lipoliza iniekcyjna).

Gabinet stale inwestuje w nowe urządzenia do zabiegów kosmetycznych, a zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach, przy użyciu bezpiecznych, kosmetyków profesjonalnych. Oferta gabinetu jest stale poszerzana o nowe, skuteczne zabiegi, aby kompleksowo dbać o skórę Klientów.

W gabinecie można kupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej wielu renomowanych marek.

Dyplomowany kosmetolog

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA zabiegi wykonuje kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny mgr Anna Powiecka. Posiada ukończone studia z zakresu kosmetologii i biotechnologii kosmetologicznej, specjalistyczne kursy z zakresu kosmetologii leczniczej, pielęgnacyjnej oraz medycyny estetycznej oraz kilkuletnią praktykę w zawodzie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w licznych seminariach i prelekcjach.

mgr Anna Powiecka

kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny

Rozpoznanie potrzeb skóry

Nawet najlepiej wykonany zabieg przy użyciu najlepszych kosmetyków nie pomoże Twojej skórze, jeżeli nie będzie dostosowany do jej potrzeb.

Dlatego dla właściwej pielęgnacji skóry niezwykle istotne jest prawidłowe rozpoznanie jej potrzeb, dobór odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków do późniejszej pielęgnacji domowej.

W celu dokładnej oceny stanu skóry, gabinet dysponuje nowoczesnym urządzeniem do komputerowej diagnostyki skóry, które analizuje 8 jej parametrów: strukturę skóry, poziom natłuszczenia, poziom złuszczania, wielkość gruczołów łojowych, szerokość zmarszczek, wielkość zmian naczyniowych, hiperpigmentację (przebarwienia) oraz nawilżenie.

Rozpoznanie potrzeb skóry

Podstawą prawidłowej pielęgnacji jest właściwe rozpoznanie potrzeb skóry.

Bezpieczeństwo i higiena zabiegów kosmetycznych

Kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę zabiegów. Posiadam profesjonalny sprzęt do sterylizacji i dezynfekcji – autoklaw, sterylizator UV oraz myjkę ultradźwiękową. Autoklaw to urządzenie stosowane w szpitalach do sterylizacji narzędzi chirurgicznych.

Ponadto gabinet wyposażony jest w lampę bakteriobójczą, przeznaczoną do podniesienia i utrzymania poziomu czystości mikrobiologicznej pomieszczenia zabiegowego. Lampa nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Łazienka gabinetu wyposażona jest w prysznic, w którym Klient może w komfortowych warunkach umyć się po zabiegach na ciało.

Bezpieczeństwo i higiena

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywanych zabiegów w gabinecie to priorytet.

Elastyczne terminy

Zwykle świadczę usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Jeżeli dogodniejszy będzie dla Klienta inny termin zabiegu, to istnieje możliwość umówienia się na wizytę, również w innych godzinach niż standardowe lub niedzielę.

Dyspozycyjność

Zabiegów poza standardowymi godzinami pracy gabinetu

Kameralna atmosfera

Salon KOSMEDERMA to kameralny jednostanowiskowy gabinet położony na terenie osiedla Bolko, kilkaset metrów od malowniczej kamionki Bolko oraz 2 kilometry od centrum Opola.

Pobyt w gabinecie umili odprężający widok na zadbany taras, dopełniony muzyką relaksacyjną, a przy dłuższych zabiegach filiżanka kawy z ekspresu.

Malownicza okolica

Gabinet położony w malowniczej części Opola