kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny
mgr Anna Powiecka


 • 2007 - 2011 // kosmetolog

  Od 2011 roku jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, na której uzyskałam tytuł zawodowy licencjata na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia specjalistyczna. Studia zapewniły mi gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne (jedna z nielicznych uczelni z licznymi zajęciami praktycznymi) do wykonywania zawodu kosmetologa.

 • 2012 - 2014 // biotechnolog kosmetologiczny

  Od 2014 roku jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, na którym uzyskałam tytuł zawodowy magistra na kierunku Biotechnologia w specjalności Biotechnologia kosmetologiczna.

 • 2014 - 2016 // mobilne usługi kosmetyczne

  W latach 2014 – 2016 prowadziłam własną praktykę kosmetologiczną świadcząc usługi kosmetyczne jako Mobilny Salon Kosmetyczny DOLLISE.

 • 2016 do dziś // gabinet KOSMEDERMA

  Od 2016 roku prowadzę stacjonarny gabinet kosmetyczny pod nazwą Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA, w którym świadczę usługi kosmetyczne z zakresu kosmetologii leczniczej, kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycyny estetycznej.

 • 2016 do dziś // sklep kosme.pl

  Również od 2016 roku pod adresem kosme.pl prowadzę specjalistyczny sklep kosmetyczny, stworzony specjalnie dla klientów salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, w którym mogą nabyć niedostępne w drogeriach kosmetyki. Na przełomie 2016 i 2017 roku poszerzyłam swoją działalność o sprzedaż hurtową kosmetyków profesjonalnych i akcesoriów kosmetycznych dla gabinetów i salonów kosmetycznych, którą prowadzę za pośrednictwem strony kosmepro.pl.

 • 2007 do dziś // stale podnoszę kwalifikacje

  Przed rozpoczęciem własnej praktyki kosmetologicznej zdobywałam doświadczenie w gabinetach specjalizujących się w pielęgnacji twarzy i ciała.

  Nadal systematycznie uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach, konferencjach oraz targach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej.

 • Zawsze // bezpieczeństwo zabiegu i rozpoznanie potrzeb skóry

  W swojej praktyce kosmetycznej kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów oraz na właściwe rozpoznanie potrzeb skóry i problemu skórnego. Nie wykonuję zabiegu jeżeli uznam, że istnieją przeciwwskazania zdrowotne do jego wykonania, a w razie potrzeby odsyłam moich klientów po poradę lekarską do lekarza odpowiedniej specjalności.

Bo tylko zdrowa skóra może być piękna.