Kosmetolog w Opolu.

Szukasz dobrego kosmetologa w Opolu? Poznaj nas.

Poznaj naszych kosmetologów.

Ukończyłyśmy studia wyższe na kierunku Kosmetologia, ale nie spoczywamy na laurach i stale podnosimy swoje kwalifikacje odbywając szkolenia kosmetyczne, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej, proponując skuteczne terapie trądzikowe, na przebarwienia, blizny, rozstępy, cellulit, skór naczynkowych, suchych i odwodnionych, zanieczyszczonych i łojotokowych, czy zabiegi anti-aging dla skór dojrzałych i starzejących się. W gabinecie wykonujemy również zabiegi upiększające jak stylizacja paznokci, manicure i pedicure hybrydowy czy depilacja.

KOSMETOLODZY Z WYKSZTAŁCENIA
I Z ZAMIŁOWANIA
DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY.

Nie eksperymentuj z urodą.
Oddaj swoją skórę w ręce wykwalifikowanych kosmetologów.

KOSMEDERMA.PL

mgr Anna Powiecka

kosmetolog, biotechnolog kosmetologiczny, właściciel gabinetu

Specjalizuję się w zaawansowanych zabiegach kosmetologicznych jak mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, peeling chemiczny. Wykonuję zarówno zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz zabiegi na owłosioną skórę głowy (trychologia).

W 2011 roku uzyskałam tytuł zawodowy licencjata na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia specjalistyczna.
Od 2014 roku jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, na którym uzyskałam tytuł zawodowy magistra na kierunku Biotechnologia w specjalności Biotechnologia kosmetologiczna.
W latach 2014 – 2016 prowadziłam własną praktykę kosmetologiczną świadcząc usługi kosmetyczne jako Mobilny Salon Kosmetyczny DOLLISE.
Od 2016 roku prowadzę stacjonarny gabinet kosmetyczny pod nazwą Gabinet Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA, w którym świadczę usługi kosmetyczne z zakresu kosmetologii leczniczej, kosmetologii pielęgnacyjnej.

Doświadczenie, którym dzielę się z Wami zdobywam nie tylko poprzez pracę w gabinecie. Również od 2016 roku prowadzę specjalistyczny sklep z kosmetykami - kosme.pl, stworzony specjalnie dla klientów salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, w którym mogą Państwo nabyć kosmetyki niedostępne w drogeriach.
Na przełomie 2016 i 2017 roku poszerzyłam swoją działalność o sprzedaż hurtową kosmetyków profesjonalnych i akcesoriów kosmetycznych dla gabinetów i salonów kosmetycznych, którą prowadzę za pośrednictwem hurtowni kosmetycznej - kosmepro.pl.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Przed rozpoczęciem własnej praktyki kosmetologicznej zdobywałam doświadczenie w gabinetach specjalizujących się w pielęgnacji twarzy i ciała. Nadal systematycznie uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach, konferencjach oraz targach z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Wiele uczę się stale rozwiązując problemy i doradzając klientom sklepu i hurtowni. W ramach prowadzonej hurtowni kosmetycznej organizuję również szkolenia kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów.

Zapraszam na zabiegi mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej.

mgr Dorota Dybaś

kosmetolog, biotechnolog

(Czasowo nie świadczę usług. Przebywam na urlopie macierzyńskim.)
Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej. Posiadam ku temu stosowne kwalifikacje, doświadczenie, a przede wszystkim pasję.

W 2014 roku na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskałam tytuł zawodowy licencjata na kierunku Biotechnologia, a następnie w 2017 i 2019 roku na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu kolejno tytuł licencjata i magistra na kierunku Kosmetologia.
Doświadczenie w branży kosmetycznej zdobywam regularnie od 2015 roku, wykonując zabiegi salonach kosmetycznych pod okiem różnych specjalistów. Od 2019 roku jako kosmetolog współpracuję z gabinetem KOSMEDERMA.

Oprócz kierunkowego wykształcenia na państwowych uczelniach wyższych, ukończyłam szereg dodatkowych szkoleń i kursów, aby jeszcze profesjonalniej zaopiekować się Twoją skórą. Ukończyłam m. in. szkolenia z peelingów chemicznych, karboksyterapii, mezoterapii igłowej i peelingu ziołowego. Moją dodatkową pasją są rzęsy, a konkretnie stylizacja rzęs, dlatego odbyłam szkolenia zakończone certyfikatami z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs. Moim kolejnym celem zawodowym jest zdobycie uprawnień instruktorskich w tej dziedzinie, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi stylistkami rzęs. W ramach współpracy z gabinetem KOSMEDERMA w zakresie kosmetologii upiększającej wykonuję również stylizację paznokci oraz hennę brwi i rzęs.

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim moja pasja. Dlatego staram się również rozwijać naukowo. Przeprowadziłam m. in. badania pt. Wpływ peelingu kawitacyjnego i mikrodermabrazji diamentowej na wybrane parametry skóry, na podstawie których opublikowałam artykuł naukowy w czasopiśmie Medical Science Pulse pt. Effects of cavitation peeling and diamond microdermabrasion on selected skin parameters. Przeprowadziłam również badanie opierające się na terapii łączonej, uzyskując bardzo dobre efekty. Tematem pracy była Ocena skuteczności terapii łączonej z wykorzystaniem karboksyterapii i kwasu TCA w walce z rozstępami skórnymi.

Zapraszam na pielęgnację skóry i stylizację rzęs.

lic. Karolina Szumiejko

kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej. Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Jestem osobą dokładną, sumienną oraz zawsze uśmiechniętą.

W 2019 roku na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu uzyskałam tytuł licencjata na kierunku Kosmetologia. Obecnie oprócz pracy w gabinecie uczęszczam na studia dzienne magisterskie, aby nadal zdobywać wiedzę oraz dodatkowe umiejętności. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając w szkoleniach. Od 2019 współpracuję z gabinetem kosmetologii estetycznej KOSMEDERMA jako kosmetolog.

Od początku zawodowej kariery traktuje każdego klienta indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. Staram się, aby klient poczuł się wyjątkowo oraz wyszedł w pełni zadowolony z moich usług. Po każdym zabiegu służę poradą dotyczącą pielęgnacji domowej. Zadowolenie klientów jest dla mnie największą motywacją.

Zapraszam na konsultację kosmetologiczną, pielęgnację skóry i stylizację paznokci.

Postscriptum

PS Na każdym polu swojej działalności stawiamy na jakość. My nie obniżamy ceny zabiegu kosztem jakości, ponieważ może ucierpieć na tym Twoje zdrowie. Od początku kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę zabiegów, starannie oceniamy wskazania i przeciwwskazania do zabiegu. Wyznajemy zasadę, że podstawą prawidłowej pielęgnacji jest właściwe rozpoznanie potrzeb skóry, dlatego wolimy odmówić wykonania zabiegu, jeżeli uznamy, że może on w danych okolicznościach bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Dla nas, od rachunku ekonomicznego gabinetu ważniejsze jest dobro Twojej skóry.

PPS Medycynę estetyczną zostawiamy lekarzom. Pomimo, że jesteśmy kosmetologami, ukończyłyśmy kierunkowe studia wyższe, na których zdobyłyśmy wiedzę m. in. z zakresu anatomii, biochemii, biofizyki, fizjologii i patofizjologii, mikrobiologii i immunologii, chemii kosmetycznej, dermatologii i wielu innych dziedzin, które mniej lub bardziej wykorzystujemy w swoim zawodzie, to zabiegi zwyczajowo zastrzeżone dla lekarzy (aktualnie nie jest to uregulowane prawnie) przy wykorzystaniu porażaczy jak botoks, wypełniaczy jak usieciowany kwas hialuronowy, głębokiej mezoterapii, zabiegów quazi chirurgicznych jak nici liftingujące (nici PDO, nici haczykowate) pozostawiamy im. W tym zakresie współpracujemy z lekarzami medycyny estetycznej z Magicznej Kliniki.

PPPS 🙂 Do zobaczenia w gabinecie KOSMEDERMA !

Dlaczego wybrać gabinet KOSMEDERMA?

Stawiamy na jakość

Od rachunku ekonomicznego firmy, ważniejsze jest Twoje dobro
Higiena i bezpieczeństwo zabiegówSterylizujemy i dezynfekujemy narzędzia, posiadamy lampę bakteriobójczą, a gdzie tylko to możliwe stosujemy jednorazowe akcesoria.
Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie, pasjaKosmetologia to nasza pasja, posiadamy stosowne do wykonywanych zabiegów kwalifikacje, doświadczenie i wiedzę. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje lekarz.
Kosmetyki profesjonalneStosujemy tylko profesjonalne kosmetyki dedykowane do zabiegów kosmetycznych. Zaopatrujemy się u producentów lub wyłącznych, certyfikowanych dystrybutorów na Polskę w przypadku kosmetyków zagranicznych. Do zabiegów iniekcyjnych stosujemy preparaty z certyfikacją medyczną.

Kameralny salon urody dla wymagających klientów