Body wrapping. Modelowanie sylwetki bandażami.

Szukasz nieinwazyjnego zabiegu na ciało wyszczuplającego i modelującego sylwetkę? A może po prostu jesteś tu z ciekawości, bo interesuje Cie zabieg body wrappingu bandażami? Przeczytaj o Shape Architect Body Wrapping Therapy – innowacyjnym zabiegu modelująco-wyszczuplającym, który już od jego wprowadzenia do oferty gabinetu cieszy się dużą popularnością wśród naszych Pań … jak i Panów.

Co to body wrapping bandażami?

Głównym elementem zabiegu jest body wrapping bandażami (ang. body wrapping bandage), czyli owinięcie miejsca zabiegowego specjalnym, sterylnym bandażem nasączonym w laboratorium preparatem z substancjami aktywnymi. Nałożenie bandaża poprzedzone jest oczyszczeniem skóry i aplikacją specjalistycznego peelingu kwasowego (zawiera on kwas laktobionowy, mlekowy, cytrynowy oraz glikolowy), którego zadaniem jest przygotowanie skóry do optymalnego przyjęcia składników aktywnych z preparatu, którym nasączony jest bandaż.

Do zabiegu Shape Architect Body Wrapping Therapy wykorzystywany jest jeden z dwóch rodzajów bandaży. Odpowiedni bandaż do zabiegu dobierze dla Ciebie nasz kosmetolog po ustaleniu wskazań i przeciwwskazań w Twoim przypadku:

bandaż chłodzący

Bandaż z efektem krio to bandaż chłodzący nasączony specjalistycznym preparatem opartym o następujące składniki aktywne:
Krzemionka Organiczna, Kofeina, Ekstrakt ze Spiruliny, Algi Morskie, Ekstrakt z Aloesu, Ekstrakt z Guarany, Ekstrakt z Bluszczu, Mentol, Kwas Hialuronowy, Kigelia Afrykańska, Ekstrakt z Mięty.

bandaż rozgrzewający

Bandaż z efektem termicznym to bandaż chłodzący nasączony specjalistycznym preparatem opartym o następujące składniki aktywne:
L-Karnityna, Kofeina, Kolagen, Ekstrakt z Żeń-Szenia, Ekstrakt z Wąkroty Azjatyckiej, Algi Laminaria, Ekstrakt z Papryki Chili, Kwas Hialuronowy, Ekstrakt z Archangeliki, Ekstrakt z Kasztanowca.

Opinie i badania nt. body wrappingu bandażami Shape Architect

komfortowy zabieg, po którym możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków

Zabiegi body wrappingu zyskują na popularności, bo niedość, że są skuteczne na takie problemy jak brak jędrności skóry i cellulit, to są dla Klientów naszego gabinetu niezwykle wygodne. Zabieg nie wymaga korzystania z prysznica jak np. w przypadku alg na ciało. Co prawda nasz gabinet wyposażony jest w wygodny prysznic, ale dla osiągnięcia najlepszych efektów zabiegowych ważne jest pozostawienie preparatu na skórze, która będzie korzystać z jego dobrodziejstw jeszcze przez wiele godzin, bez dyskomfortu dla Ciebie. To m. in. zasługa zastosowania peelingu kwasowego przed nałożeniem bandaża, który sprawia, że preparat z substancjami aktywnymi bardzo dobrze się wchłania. Preparat posiada lekką, bezbarwną konsystencję, a zabieg zakończony jest aplikacją balsamu. Dlatego możesz śmiało iść prosto z zabiegu do pracy lub na zakupy – piękna i wybalsamowana 🙂

skuteczność potwierdzona badaniami

Shape Architect Body Wrapping Therapy to zabieg, którego skuteczność została potwierdzona niezależnymi badaniami. Seria 8 zabiegów spowodowała zmniejszenie obwodu ud nawet o 5 cm, a obwodu bioder o 5,5 cm. Kontrolne badania aparaturowe wykazały poprawę mikrocyrkulacji i ukrwienia skóry oraz redukcję tkanki tłuszczowej nawet o 6%!
W badaniach brały udział kobiety z niedoskonałościami skóry: nadmiarem tkanki tłuszczowej, tendencją do zatrzymywania wody i obrzęków, cellulitem oraz zwiotczeniem (spowodowanym wahaniami masy ciała, intensywnym odchudzaniem czy starzeniem się skóry).

widoczne efekty i pozytywne opinie klientów

Efekty terapii Shape Architect były widoczne już po 2 zabiegach: powierzchnia skóry wyraźnie się wygładziła, zmniejszyły się nierówności. Kolejne zabiegi poprawiły jej jędrność oraz nawilżenie i odżywienie. Sylwetka uległa wyszczupleniu i wymodelowaniu.

Opinie Klientów naszego gabinetu są bardzo pochlebne – podkreślają, że zabieg jest bardzo czysty i wygodny, relaksujący, unikają stresu związanego z nieprzyjemnym uczuciem ukłucia jak np. podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej. A efekty widoczne są z zabiegu na zabieg!


Przeczytaj przed zabiegiem

Przygotowanie do zabiegu, przebieg zabiegu, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu body wrappingu bandażami.

Cennik


Pielęgnacja domowa

Image

Bielenda Professional Modeling & Anti-Cellulite Massage Body Balm to balsam o idealnej konsystencji do masażu zawierający szereg składników aktywnych o działaniu wspomagającym pielęgnację ciała po zabiegu Shape Architect Body Wrapping Therapy.

Przeznaczenie: Utrata jędrności i elastyczności skóry, skóra wiotka i pozbawiona napięcia, różne formy cellulitu, rozstępy, nadmierna tkanka tłuszczowa (brzuch, uda, pośladki). Skóra wymagająca intensywnego nawilżenia i regeneracji. Do pielęgnacji domowej pomiędzy zabiegami Shape Architect.

Składniki aktywne: Kofeina, Krzemionka Organiczna, Elastyna, Ekstrakt z Alg Laminaria, Ekstrakt z Morszczynu, Wąkrota Azjatycka, Ekstrakt z Kigelii Afrykańskiej, Ekstrakt z Bluszczu, Spirulina, Witamina E, Masło Shea, Olej Babassu.

Działanie: Nawilżenie, Odżywienie skóry, Złagodzenie swędzenia i suchości skóry związanej z rozciąganiem w czasie ciąży.

ZAMÓW ONLINE: Balsam modelująco-antycellulitowy Shape Architect


Image
Image
Image
Image