Jak działają fale radiowe?
Zabieg radiofrekwencji (RF) polega na wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości i opiera się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Podczas zabiegu radiofrekwencji pod wpływem działania pola elektromagnetycznego zachodzi zjawisko polaryzacji wywołujące ruch i wibrację jonów, atomów i cząsteczek, w wyniku czego dochodzi do selektywnego podgrzania tkanek do temperatury ok. 45-55 oC.
Zabieg RF. Stymulacja skóry do odnowy.
uruchomienie funkcji regeneracji skóry, pobudzenie fibroblastów oraz stymulacja syntezy kolagenu i elastyny
Fale radiowe (RF) powodują uporządkowanie struktur kolagenu i elastyny, które pod wpływem energii cieplnej ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu. Następuje uruchomienie funkcji regeneracji skóry, pobudzenie fibroblastów oraz stymulacja syntezy kolagenu i elastyny. Zwiększa się przepływ krwi poprawiający dotlenienie i odżywienie skóry. Skóra odzyskuje jędrność, wyraźnie poprawia się jej napięcie i owal twarzy, wypłyceniu ulegają zmarszczki, bruzdy i blizny. W wyniku działania fal radiowych zachodzi zjawisko radioforezy, bowiem zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych, co skutkuje większą absorpcją substancji aktywnych z preparatów użytych do zabiegu.
działanie anti-aging
Fale radiowe z jednej strony pomagają w likwidacji objawów starzenia, a z drugiej działają prewencyjnie, wzmacniając skórę, zwiększając jej gęstość i odporność.
seria zabiegowa
Dzięki wykonanej serii zabiegowej uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.
Przeczytaj przed zabiegiem
Przygotowanie do zabiegu, przebieg zabiegu, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu falami radiowymi.Cennik



