Promocje, rabaty, zniżki, vouchery na zabiegi kosmetyczne.

Okresowe promocje na zabiegi kosmetyczne oraz stałe oferty promocyjne: karta stałego klienta i pakiety zabiegowe.
Zapoznaj się również z ofertą kart podarunkowych, które świetnie sprawdzają się na prezent.

Aktualności


Zestawy prezentowe Kup na prezent zestaw kosmetyków w eleganckim opakowaniu. Kosmetolog pomoże Ci wybrać odpowiedni.
Nowość Depilacja / epilacja laserowa
Bezbolesna, skuteczna i szybka depilacja
Laser diodowy BTL LINSCAN pozwala na niezwykle szybkie usuwanie włosów. Zaletą zabiegu epilacji / depilacji laserowej jest bezbolesność oraz wysoka skuteczność.
Nowość Zabiegi IPL
Usuwanie przebarwień i rumienia
Zabiegi laserowe IPL skutecznie redukują przebarwienia: polekowe, pozapalne, piegi, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Światło IPL jest również skuteczne w walce z rumieniem. Dodatkowo stymuluje komórki skóry oraz syntezę włókien kolagenowych i elastyny.
Nowość Laser frakcyjny Emerge Palomar
Zabiegi odmładzające na twarz i ciało
Zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym Emerge Palomar skutecznie redukują zmarszczki, liftingują skórę, redukują zmiany pigmentacyjne oraz blizny i rozstępy.
Nowość Laserowe zamykanie naczyń
Laser diodowy Spider
Półprzewodnikowy laser diodowy Spider 980 nm 30W zamyka rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy i na ciele. Dodatkowo działa przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie na trądzik pospolity.
Nowość SKINFRAX PRO - RF frakcyjny
Lifting twarzy i ciała, redukcja blizn i rozstępów
SKINFRAX PRO to prawdziwa alternatywa dla chirurgii plastycznej. Najnowsza technologia do liftingu twarzy i ciała to połączenie dwóch najnowocześniejszych technologii do nieoperacyjnego liftingu skóry: radiofrekwencji RF oraz mikronakłuwania.

Voucher na zabieg kosmetyczny.

Podaruj bon upominkowy.

Bon upominkowy na zabieg kosmetyczny w gabinecie KOSMEDERMA to doskonały pomysł na prezent zarówno dla niej jak i dla niego. Masz obawy, czy prezent spodoba się osobie obdarowanej? Że w przypadku nieskorzystania z usługi pieniądze za voucher przepadną? Bez obaw! W gabinecie KOSMEDERMA zwracamy pieniądze za niewykorzystane vouchery. Wystarczy zwrócić voucher wraz z dowodem zakupu (patrz Regulamin).

Regulamin.

Pakiety zabiegowe.

Wykupując serię zabiegów zyskujesz nawet 20% rabat.

Kup serię zabiegów (należy z góry opłacić całą serię) i zyskaj nawet 20% rabat. Przykładowe serie zabiegowe znajdziesz w cenniku. Dobierz z kosmetologiem serię zabiegową dopasowaną do potrzeb Twojej skóry i uzyskaj promocyjną cenę na zabiegi.

Dlaczego warto wykupić całą serię zabiegów?

Rabat na zabiegi do 20%
Widoczne efekty zabiegówSeria zabiegów zapewnia najlepsze efekty. Wykupując pakiet zabiegów wykonasz ich optymalną liczbę we wcześniej ustalonych terminach, ponieważ systematyczność wykonanych zabiegów ma istotne znaczenie w pielęgnacji skóry.
Gwarancja terminówWykupując serię zarezerwujemy dla Ciebie z wyprzedzeniem odpowiednie terminy, aby zabiegi wykonane były we właściwych odstępach.
Kompleksowa pielęgnacja skóryW pakietach zabiegowych można łączyć różne zabiegi, które zaproponuje Tobie kosmetolog po konsultacji. Zadbaj kompleksowo o cerę trądzikową, zredukuj naczynka i wzmocnij cerę wrażliwą, naczynkową, zredukuj tkankę tłuszczową i cellulit. Dobierzemy indywidualny pakiet do potrzeb Twojej skóry. W zalezności od potrzeb i ew. przeciwwskazań będziemy go w uzgodnieniu z Tobą na bieżąco aktualizować.

Regulamin.

Karta stałego klienta.

Karta stałego klienta to karta lojalnościowa, dzięki której otrzymujesz dodatkowe rabaty na zabiegi kosmetyczne.

Karta stałego klienta jest wydawana każdemu klientowi podczas pierwszej wizyty w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA w Opolu. Po zebraniu ośmiu kwot z dokonanych zabiegów zostanie wyciągnięta średnia ze wszystkich zabiegów (1/8 zebranej kwoty), a 50% tej kwoty będzie stanowiło zniżkę na kolejny dziewiąty zabieg.

PRZYKŁAD
Klient uzbierał na karcie 8 zabiegów:
1. 100 zł; 2. 150 zł, 3. 50 zł, 4. 200 zł, 5. 100 zł; 6. 150 zł, 7. 50 zł, 8. 200 zł.
Łącznie wydał na 8 zabiegów 1000 zł, czyli średnio na zabieg 125 zł.
W związku z powyższym Klient otrzymuje 50% z kwoty 125 zł tj. 62,5 zł do wykorzystania na kolejny 9-ty zabieg.

Regulamin.