Depilacja cukrowa

Depilacja pastą cukrową ELLA

Pasty cukrowe ELLA są tworzone według wiekowych tradycyjnych receptur

Bliskowschodnia rodzinna receptura została poddana kontroli i dostosowana do wymagań profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi depilacji pastą cukrową ELLA

W gabinecie KOSMEDERMA wykonuję depilację całego ciała znaną i cenioną pastą cukrową ELLA

Depilacja twarzy (górna warga, depilacja wąsika), pach, rąk (całe lub przedramiona), bikini (po linii majtek), łydek, ud lub całych nóg, klatki piersiowej.

Zalety depilacji pastą cukrową


Depilacja pastą cukrową, inaczej profesjonalny zabieg cukrowania, to metoda usuwania owłosienia za pomocą specjalnej, w pełni naturalnej pasty kosmetycznej przygotowanej na bazie wody, cukru oraz cytryny. Pasta jest nakładana na ciało oraz zrywana – zawsze z włosem, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnienia czy wrastania włosków. Cukrowanie to rodzaj naturalnego peelingu dla skóry, który niweluje wrastanie włosków.

Depilacja pastą cukrową to najlepsza metoda depilacji mechanicznej dla osób wrażliwych na ciepło, alergików oraz dla osób posiadających cerę naczynkową, ponieważ w przeciwieństwie do wosku pasta nie musi być rozgrzewana do wysokich temperatur. Wystarczy jedynie ją podgrzać, by uzyskać optymalny efekt. Do zalet depilacji pastą cukrową należy również krótszy czas trwania procedury, dokładność oraz stosunkowo niewielki dyskomfort w trakcie usuwania włosków.

Depilacja pastą cukrową ELLA
w gabinecie KOSMEDERMA w Opolu


W gabinecie KOSMEDERMA zabiegi depilacji wykonywane są pastą cukrową ELLA. Jest to profesjonalna pasta cukrowa polskiej marki specjalizującej się w kosmetykach do depilacji.

Marka ELLA postawiła na naturalny skład swoich wyrobów, skuteczność oraz komfort wykonywania zabiegu, tak dla kosmetyczki jak i dla klienta (wygoda stosowania i mniejsza bolesność). Do zabiegów depilacji w gabinecie KOSMEDERMA stosowana jest pasta cukrowa zamiast wosku, właśnie z powodu powyższych cech.

  • depilacja twarzy (górnej wargi), czyli depilacja tzw. wąsika
  • depilacja pach
  • depilacja bikini (po linii majtek)
  • depilacja rąk: całych lub przedramion
  • depilacja nóg: całych, ud lub łydek
  • depilacja klatki piersiowej.
ELLA pasta cukrowa do depilacji

Naturalny skład, wysoki komfort i skuteczność zabiegu.

 

ELLA kosmetyki po depilacji i do pielęgnacji ciała

W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA możesz kupić kosmetyki ELLA do stosowania po depilacji, opóźniające odrost włosów, przeciw wrastającym włoskom, łagodzące po depilacji oraz pielęgnujące skórę ciała.

Kosmetyki po depilacji pastą cukrową ELLA możesz kupić również online w sklepie kosme.pl i odebrać je w gabinecie w Opolu lub zamówić z dostawą do domu.