MESOESTETIC®
mesohyal™ meso-lift
ULTRA HYDRALIFTING

ULTRA HYDRALIFTING – mikrowypełnienie i ujędrnienie skóry.

MESOHYAL™ HIALURONIC KWAS HIALURONOWY MESOESTETIC®

Żelowy roztwór nieusieciowanego kwasu hialuronowego, przeznaczony do mezoterapii igłowej. Poprawia nawilżenie i redukuje drobne zmarszczki.

MESOHYAL™ NCTC 109 MESOESTETIC®

Koktajl zawierający kwas hialuronowy w stężeniu naturalnie występującym w skórze, 11 witamin, 23 aminokwasy, 6 soli mineralnych, 3 koenzymy.

 

Działanie

MESOESTETIC® MESOHYAL™ HIALURONIC i NCTC 109

Mesohyal™ NCTC 109 od MESOESTETIC® to stworzony na potrzeby mezoterapii igłowej kompleks specjalnie dobranych składników aktywnych ( kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, sole mineralne, koenzymy), który uzupełnia ich niedobory w tkance łącznej skóry. NCTC 109 dostarcza w głąb skóry substancje odpowiedzialne za regulację procesów metabolicznych i stanowiące kofaktory reakcji enzymatycznych. Synergistyczne połączenie kwasu hialuronowego i substancji aktywnych Mesohyal NCTC 109 w unikalny sposób wpływa na pobudzenie i intensyfikację procesów naprawczych i produkcyjnych skóry, w efekcie czego następuje jej biorewitalizacja.

Kwas hialuronowy Mesohyal™ Hialuronic od MESOESTETIC® powoduje przede wszystkim zwiększenie jędrności i elastyczności skóry. Rezultaty Mesohyal™ Hialuronic widoczne są już po pierwszym zabiegu mezoterapii igłowej. Skóra staje się gładka, pełna życia i blasku, wyraźnie odmłodzona. Mesohyal™ Hialuronic posiada właściwości liftingujące. Przywraca naturalny owal twarzy i wypłyca zmarszczki.

Połączenie Mesohyal™ NCTC 109 i Mesohyal™ Hialuronic w jednym zabiegu mezoterapii igłowej to nie tylko lifting skóry twarzy, ale za sprawą witamin, aminokwasów, soli mineralnych i koenzymów, również poprawa kondycji i regeneracja skóry, jej odżywienie i nawilżenie.

Wskazania do zabiegu

ULTRA HYDRALIFTING mesohyal™ meso-lift MESOESTETIC®

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu mezoterapii igłowej ULTRA HYDRALIFTING mesohyal™ meso-lift marki MESOESTETIC® to:

 • biorewitalizacja skóry,
 • przeciwdziałanie starzeniu,
 • redukcja zmarszczek,
 • poprawa nawilżenia skóry,
 • zwiększenie jędrności i elastyczności skóry.

MESOHYAL™ jest również z powodzeniem stosowany jako uzupełnienie zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej z zastosowaniem toksyny botulinowej (botoks) i jako uzupełnienie terapii odmładzającej.

Certyfikacja (CE) potwierdzająca skuteczność i bezpieczeństwo.

Wyrób medyczny certyfikowany CE służący do podania śródskórnego w zabiegach na twarz i ciało.

 • MESOHYAL™ HIALURONIC KWAS HIALURONOWY MESOESTETIC®

  Mezoterapia igłowa MESOHYAL™ HIALURONIC KWAS HIALURONOWY MESOESTETIC<sup>®</sup>” /></li><li class=Wielkocząseczkowy kwas hialuronowy – Kwasy hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: 2 mln Da. MESOHYAL™ to przezroczysty roztwór żelowy nieusieciowanego kwasu hialuronowego (15 mg/ml) pochodzenia niezwierzęcego. Wypełnia przestrzenie międzykomórkowe i stanowi tkankowy rezerwuar wody aktywnej metabolicznie, gwarantując prawidłowy przebieg procesów biochemicznych skóry, w szczególności procesów regeneracyjnych i naprawczych.

  MESOHYAL™ jest biokompatybilny z endogennym kwasem hialuronowym znajdującym się w naszej skórze, przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry i niemalże nie wywołuje efektów ubocznych.

 • Koktajl MESOHYAL™ NCTC 109 MESOESTETIC®

  Mezoterapia igłowa MESOHYAL™ NCTC 109 MESOESTETIC<sup>®</sup>” /></li><li class=NCTC 109 – Gotowy koktajl substancji aktywnych stanowiący naturalny stymulator wzrostu komórkowego (NCTC = New Cellurar Treating Complex). Zawiera kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, sole mineralne i koenzymy. Kwas hialuronowy jest w stężeniu endogennym, czyli takim w jakim występuje naturalnie w młodej skórze.
Składniki aktywne koktajlu MESOHYAL™ NCTC 109 MESOESTETIC®

Kwas hialuronowy 0,025mg/ml; 0,125mg/fiolka; 11 witamin, 23 aminokwasy, 6 soli mineralnych, 3 koenzymy

Składniki aktywne roztworu MESOHYAL™ HIALURONIC MESOESTETIC®.

Kwasy hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: 2 mln Da.