KOKTAJL MESOTECH ELASTHASE

Koktajl Mesotech Elasthase to profesjonalny preparat do mezoterapii igłowej z elastyną, DMAE i innymi składnikami aktywnymi dobroczynnymi dla skóry.

Elastyna redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność i gęstość skóry, zwiększa produkcję kolagenu oraz zapobiega powstawaniu rozstępów.
 

Koktajl Elasthase to profesjonalny preparat przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej. Przeznaczony jest do zabiegów skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz ciała.

Formuła koktajlu Elasthase została oparta o elastynę, DMAE, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, krzemionkę i ekstrakt z mimozy. Elastyna redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność i gęstość skóry, zwiększa produkcję kolagenu oraz zapobiega powstawaniu rozstępów. Krzemionka i DMAE spowalniają procesy starzenia się skóry i wspomagają likwidację zmarszczek. Ekstrakty z wąkrotki azjatyckiej i z mimozy przyspieszają regenerację, stymulują syntezę kolagenu, poprawiają mikrokrążenie oraz przeciwdziałają wolnym rodnikom.


Odmładzanie, lifting, działanie ujędrniające, zagęszczenie skóry.
 • Koktajl do mezoterapii igłowej z elastyną Mesotech Elasthase wyprodukowany dla marki Clarena

  Koktajl do mezoterapii igłowej z elastyną Mesotech Elasthase wyprodukowany dla marki Clarena
 • Elastyna – Wpływa na utrzymanie równowagi wodno-tłuszczowej gwarantującej optymalne nawilżenie skóry. Wygładza zmarszczki, zwiększa witalność i elastyczność skóry.

  DMAE – dimetyloaminoetanol, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, działa ujędrniająco, poprawia wygląd skóry, chroni przed wolnymi rodnikami.

  Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej – łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry a stymulując syntezę białek przyspiesza procesy gojenia. Poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

  Krzemionka – regeneruje tkankę łączną, wchodzi w skład kolagenu i elastyny, zapobiega starzeniu się skóry.

  Ekstrakt z mimozy – działa regenerująco, zwalcza wolne rodniki, opóźnia procesy starzenia się skóry, nawilża, wzmacnia ściany naczyń włosowatych.
Składniki aktywne koktajlu Elasthase

Formuła koktajlu Elasthase jest oparta o elastynę, DMAE, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, krzemionka, ekstrakt z mimozy.