KOKTAJL MESOTECH HYDRALIFT

Koktajl Mesotech Hydralift to profesjonalny preparat do mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym i DMAE.

Kwas hialuronowy optymalnie nawilża skórę, wypełnia i spłyca zmarszczki, po zabiegu skóra pozostaje wyraźnie ujędrniona i wygładzona.
 

Koktajl Hydralift to profesjonalny preparat przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej. Przeznaczony jest do zabiegów skóry twarzy i szyi dla cer dojrzałych, suchych, wiotkich oraz wymagających rewitalizacji.

Formuła koktajlu została oparta o 1% kwas hialuronowy oraz DMAE również o stężeniu 1%. Kwas hialuronowy optymalnie nawilża skórę, wypełnia i spłyca zmarszczki, po zabiegu skóra pozostaje wyraźnie ujędrniona i wygładzona. Z kolei zawarta w koktajlu substancja aktywna DMAE działa przeciwzmarszczkowo, przywraca skórze elastyczność, powoduje, że jest ona odpowiednio napięta, a ponadto wzmacnia jej właściwości ochronne.


Silne nawilżenie, wypłycenie zmarszczek i bruzd.
  • Koktajl do mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym Mesotech Hydralift wyprodukowany dla marki Clarena

    Koktajl do mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym Mesotech Hydralift wyprodukowany dla marki
  • Kwas hialuronowy – Silnie wiąże i zatrzymuje wodę zapobiegając odwodnieniu skóry. Tworzy naturalny film, który wygładza i wspiera właściwości ochronne skóry.

    DMAE – dimetyloaminoetanol, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, działa ujędrniająco, poprawia wygląd skóry, chroni przed wolnymi rodnikami.
Składniki aktywne koktajlu Hydralift

Formuła koktajlu Hydralift jest oparta o kwas hialuronowy i DMAE.