Polski peeling ziołowy

Peeling ziołowy to warta uwagi alternatywa dla peelingów chemicznych

POLSKI PEELING ZIOŁOWY wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego.

Zabiegi peelingu ziołowego

Szczegółowy opis zabiegu Polski Peeling Ziołowy Jadwiga, przygotowanie do zabiegu i postępowanie po zabiegu oraz wskazania i przeciwwskazania do zabiegu z przygotowaniu.

Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn


Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego: kwiat nagietka lekarskiego, liść babki lancetowatej, kwiat rumianku pospolitego, liść szałwii lekarskiej, nasiona kozieradki pospolitej, perz właściwy. Jest to zabieg o bardzo wszechstronnym zastosowaniu – może być wykonywany zarówno na skórę twarzy jak i ciała.

Polski Peeling Ziołowy pomimo silnych właściwości złuszczających jest zarazem bezpiecznym zabiegiem. Z uwagi silne działanie złuszczające porównywalne z kwasami o wysokim stężeniu, powinien być wykonywany przez wykwalifikowaną osobę (kosmetyczkę, kosmetologa lub dermatologa), która odbyła dodatkowe szkolenie firmowe w Instytucie Jadwiga. Zabieg Polski Peeling Ziołowy nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka, dlatego nie powoduje bliznowacenia, nie powoduje również uczuleń.

Preparaty wchodzące w skład zabiegu Polski Peeling Ziołowy Jadwiga poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym pod nadzorem prof. Jerzego Bowszyca z Kliniki Katedry Dermatologicznej AM w Poznaniu. Były też testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych.

Polski Peeling Ziołowy Jadwiga
w gabinecie KOSMEDERMA w Opolu


  • Korzystając z zabiegu Polskiego Peelingu Ziołowego w gabinecie KOSMEDERMA masz gwarancję wykonania zabiegu wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn. Zabieg wykonuje kosmetolog Anna Powiecka, która uzyskała dyplom uprawniający ją do przeprowadzania zabiegu Polski Peeling Ziołowy.

    Zabieg Polski Peeling Ziołowy składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami w gabinecie KOSMEDERMA w Opolu. W trakcie pierwszej przeprowadzony jest pierwszy etap zabiegu: zabieg złuszczania, a na kolejnej drugi etap – usunięcie resztek naskórka. Dodatkowo na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry.

  • Dyplom nadania uprawnień Polski Peeling Ziołowy Jadwiga
Polski Peeling Ziołowy nagrodzony Złotym Medalem

Polski Peeling Ziołowy zdobył wiele wyróżnień i nagród, min. został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.

 

Działanie
Polskiego Peelingu Ziołowego


Polski Peeling Ziołowy wygładza skórę ze zmianami typowymi dla cery tłustej, trądzikowej, łagodzi trądzik oraz likwiduje efekty potrądzikowe.

Zabieg posiada bardzo wszechstronne działanie: likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka, zmniejszeniu ulegają pory skóry, blizny, przebarwienia i rozstępy skórne. Polski Peeling Ziołowy nie jest przeznaczony dla osób w konkretnym wieku – wygładza zmarszczki zarówno u osób młodych, jak i w podeszłym wieku.

Po przeprowadzeniu zabiegu Polski Peeling Ziołowy skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki (przebarwienia) wchłaniają się, zaskórniki znikają, pory skóry zamykają się.

Polski Peeling Ziołowy posiada również właściwości przeciwstarzeniowe (anti aging) – powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.

Peeling o wielokierunkowym działaniu

Wskazaniami do zabiegu Polskiego Peelingu Ziołowego jest m. in. trądzik pospolity i różowaty, przebarwienia, nadmierne wydzielanie sebum i zaskórniki, zmarszczki, rozstępy skórne, blizny potrądzikowe, nadmierne rogowacenie naskórka.

 

Polskie kosmetyki naturalne JADWIGA

W gabinecie KOSMEDERMA możesz kupić wszystkie kosmetyki dostępne w ofercie polskiego producenta kosmetyków naturalnych JADWIGA. Wyjątkiem są kosmetyki JADWIGA przeznaczone dla profesjonalistów.

Kosmetyki możesz również zamówić online w sklepie internetowym kosme.pl z dostawą do domu wybraną formą przesyłki lub z opcją odbioru osobistego w gabinecie KOSMEDERMA.